back to top
mojatv

AU, ŠTA OVO BI?! KAKAV PROJEKTIL SRPSKOG NAPADAČA! Burmaz sa 25 metara opalio “kao iz topa” i postigao EVROGOL za TV špice! VIDEO

Srpski napadač Borisav Burmaz sjajno igra u dresu Rapida iz Bukurešta, a juče je ponovo skrenuo pažnju na sebe. I to na fenomenalan način.

On je u porazu svog kluba od Kluža (3:2) postigao golčinu iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara i tako raspametio navijače.

Srbin je na teren ušao u 58. minutu, a samo dva minuta pocepao protivničku mrežu snažnim projektilom.

Burmaz je za Rapid do sada odigrao 17. utakmica, na kojima je postigao šest golova dok je upisao i dve asistencije.

Podsetimo, on je u Rumuniju stigao iz Voždovca za 400.000 evra, a pre toga igrao je još za Grafičar i Radnički 1923.