BELA TAČKA VOŽDOVČANIMA POSTALA CRNA: Ovako je Aleksandar Jovanović JOŠ JEDNOM SPASAO Partizan! (VIDEO, ANKETA)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pobedom nad Voždovcem nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. 1:1 (6:3 nakon izvođenja jedanaesteraca)

Nakon 90 minuta igre na semaforu je stajalo 1:1, a crno-beli mogu da zahvale svom čuvaru mreže Aleksandru Jovanoviću što je bilo tako.

Partizan je poveo golom Sameda Baždara u poslednjim sekundama prvog poluvremena, dok je izjednačenje Voždovcu doneo Pirgić fantastičnim udarcem u 90. minutu.

Golman Partizana je u 70. minutu zaustavio udarac Fleminga nakon penala koji je skrivio Nikolić, te je samo napravio uvertiru u ono što sledi.

Penali su obično lutrija, ali to ne važi kada na golu imate Aleksandra Jovanovića, koji se pretvorio u hobotnicu i na taj način je uspeo da poništi bledo izdanje svojih saigrača.

Jovanović je odbranio udarac Neškovića u prvoj seriji i na taj način doneo prednost svojoj ekipi.

Pogodio je potom Janković, koji je bio siguran i doneo prednost Partizanu.

U drugoj seriji Đurđević je pogodio za Voždovac, a Nikolić je sigurnim udarcem vratio prednost crno-belima.

Petrović je snažnim udarcem doneo izjednačenje Voždovcu, ali je Antić preciznim udarcem doneo novu prednost Partizanu.

Fleming se ju četvrtoj seriji uspeo uz dosta sreće da savlada Jovanovića, dok je sa druge strane Zahid bio siguran.

Na scenu stupa ponovo Aleksandar Jovanović, odbranio je udarac Pirgiću koji ga je savladao u 90. minutu i tako odveo svoj tim u polufinale.

Jovanović je mnogo puta vadio kestenje iz vatre za Partizan. Šta vi mislite, da li je golman Partizana najbolji prvotimac crno-belih ove sezone?