BLAMAŽA SRBIJE U MOSKVI – RAZOČARANI NAVIJAČI OSULI PALJBU: Brukamo se za sve pare! (FOTO)

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od selekcije Rusije sa 0:4, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Moskvi.

Strelci za Rusiju na stadionu Dinama pred skoro 24.000 navijača bili su Anton Mirančuk u 21. minutu sa penala, Maksim Osipenko u 32, Aleksej Mirančuk u 55. i Ivan Sergejev u 91. minutu.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 20. minutu kada je Milan Gajić oborio Danila Hluseviča u kaznenom prostoru. Posle konsultacija sa VAR-om, sudija Arda Kardešler je pokazao Gajiću crveni karton i dosudio jedanaesterac za domaću selekciju.

Navijači savsim sigurno nisu zadovoljni ovako lošim izdanjem “Orlova”, pa su pale i “teške reči”.

Veći dio meča smo igrali sa igračem manje, Piksi je dosta kombinovao, prijateljske nisu bitne. Sve to stoji. Ali isto tako ove stvari ne mijenjaju činjenicu da je ovo skandalozno sramotnih 90 minuta i najgorih 90 minuta u Piksi eri.
— Djoki Malesevic (@DjokiMalesevic) March 21, 2024

Mozda Piksi treba malo više da brine o repki nego o tabeli u domaćem prvenstvu
— Sanja (@sanjaaa10) March 21, 2024

Dosta je bilo Piksi … Dovedite nekoga da sprecimo najvecu bruku u Istoriji na Euru … Dosta brukanja !