ČELSI GUBIO, PA U FINIŠU MEČA STIGAO DO VELIKE POBEDE! “Plavci” uspeli da preokrenu protiv Palasa i osvoje vredna tri boda!

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras u gostima ekipu Kristal Palasa sa 3:1, u utakmici 24. kola Premijer lige.

Džeferson Larma je doveo Kristal Palas u vođstvo pogotkom u 30. minutu, a izjednačio je Konor Galager na startu drugog poluvremena, u 47. minutu.

Rezultat se nije menjao sve do samog finiša meča kada su Galager u 91. i Enco Fernandes u 94. minutu postavili konačnih 3:1 za Čelsi.

Čelsi je deseti na tabeli Premijer lige sa 34 boda, dok je Kristal Palas i dalje 15. sa 24 bodova na svom kontu.

Ekipu Čelsija u narednom kolu očekuje gostovanje Mančester sitiju, dok će Kristal Palas ide u goste Evertonu.