ĐOKOVIĆ I DIVAC UPALI U SVLAČIONICU LA GALAKSIJA! Izgrlili Joveljića, a on ne zna šta ga je snašlo – pogledajte legendarne fotke!

Najbolji teniser ikada Novak Đoković i legendarni srpski košarkaš Vlade Divac uživo su pratili meč MLS lige između Los Anđeles Galaksija i Inter Majamija.

Uzbudljiv meč završen je nerešenim rezultatom 1:1, uz gol srpskog napadača Dejana Joveljića i majstoriju Lionela Mesija u nadoknadi vremena.

Joveljić je u 75. minutu doneo prednost svom timu i izazvao oduševljenje na stadionu u Karsonu. Delgado je sjajno uposlio Srbina koji je rutinski sa pet metara udaljenosti zatresao mrežu.

Ipak, slavlje domaćeg tima pokvario je najbolji igrač Intera Lionel Mesi. Posle sjajne kombinacije sa Đordijem Albom, Argentinac je na atraktivan način zatresao mrežu u drugom minutu nadoknade vremena i doneo remi svom timu.

Nakon utakmice, Đoković i Divac su ušli u svlačionicu Galaksija kako bi se pozdravili sa Dejanom Joveljićem, a te slike pogledajte u nastavku: