HAOS NA KIPRU: Zvezdin meč prekinut zbog tuče, Milojević povukao ekipu sa terena (VIDEO)

POSLEDNjA utakmica Crvene zvezde na pripremama na Kipru nije odigrana do kraja. Prekinuta je zbog tuče na terenu.

ХАОС НА КИПРУ: Звездин меч прекинут због туче, Милојевић повукао екипу са терена (ВИДЕО)

Igrao se 67. minut kada je fubdaler Boteva Diogo Barbosa posle jednog starta krenuo ka Urošu Spajiću i udario ga rukama po licu.

Kada su se stvari smirile trener crveno-belih Vladan Milojević odlučio je da povuče ekipu sa terena pri rezultatu 2:1 za šampiona Srbije.

Što se utakmice tiče, sva tri pogotka viđena su u prvom poluvremena. Igrao se 8. minut kada je Šerif Endijaja dobro ispratio akciju i nije mu bilo teško da iz blizine ubaci loptu u mrežu tima iz Vratse.

Bugarski klub je do izjednačenja stigao u 37. minutu upravo preko Barbose koji je učestvovao u sukobu sa Spajićem.

Novu prednost Zvezdi doneo je Endijaj. Senegalac je umakao odbrani rivala i dobar pas Mijailovića pretvorio u pogodak.

Bio je to treći gol napadača crveno-belih na pripremama. On je bio strelac i u pobedi protiv lučanske Mladosti (2:0).

Zvezda je meč počela u sastavu: Popović – Nedeljković, Spajić, Dragović, Radojević – Mijalović, Kanga – Bukari, Šljivić, Olajinka – Endijaj.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje “orlova” – Srbija je na EURO nakon 24 godine