IMAĆEMO MAJSTORICU! Orlando savldao Klivlend i poništio NESTVARNO veče Donovana Mičela!

Gledaćemo majstoricu! Košarkaši Orlanda uspeli su da pobede Klivlend 103:96 u šestom meču prve runde plej-ofa Istočne konferencije pa će odluka o putniku u sledeću fazu morati da sačeka poslednju utakmicu u kojoj će domaćin biti Kavalirsi.

Delovalo je da će Klivlend već u ovom meču rešiti prolaz dalje, jer je neverovatan meč imao najbolji igrač gostiju Donovan Mičel koji je ubacio čak 50 poena.

Ipak. igrači domaćih su imali druge planove pa će Mičel i drugovi morati da igraju još bolje kako bi savladali Medžik.

Domaći su na poluvremenu imali blago vođstvo 53:49, ali je tada Mičel ušao u svoj prepoznatljivi ritam i doveo je Kavse do prve osetnije prednosti 57:66.

Pred poslednju četvrtinu imali su pet poena prednosti, ali je tada Orlando “zategao” odbranu, primio svega 18 poena, ruka je malo zadrhtala gostima što je bilo dovoljno da domači izbore sedmi meč.

U redovima Orlanda, Paolo Bankero je bio najefikasniji sa 27 poena, osam skokova i četiri asistencije, Franc Vagner je dodao 26 poena uz pet skokova i dve asistencije, dok je Džejlen Sags postigao 22 poena.

Na drugoj strani, Mičel je uz 50 poena imao i po četiri skoka i asistencije, dok ga je pratio Darijus Garland dodao 21 poen.