IZLIV BESA SRBINA: Jokić zbog Nurkića urlao na sudije (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su Finiks rezultatom 115:107 u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu NBA.

ИЗЛИВ БЕСА СРБИНА: Јокић због Нуркића урлао на судије (ВИДЕО)

Sve oči bile su uprte u Nikolu Jokića koji je samim istrčavanjem na parket privukao pažnju, dok je na ovom meču dobio nešto manje od 18 minuta.

I to sve u prvom poluvremenu, gde je imao učinak od devet poena, četiri skoka i po dve asistencije i ukradene lopte.

Tri od četiri četvrtine pripale su Nagetsima, a pokušaji Sansa u poslednjoj deonici nisu prošli, pa je na kraju ekipa iz Kolorada odnela pobedu.

Steal 🔜 deep bucket pic.twitter.com/oZdEHvglOY
— Denver Nuggets (@nuggets) October 11, 2023

Iako je u pitanju utakmica predsezone, Jokić je imao i jednu burnu reakciju krajem prve četvrtine.

Kao i uvek dobro je čitao igru i pratio šta se dešava. Ostao je protiv nižeg i slabijeg igrača od sebe, a zatim je primetio da je Nurkić, koji bi ga inače čuvao, ostao pod košem.

Od sudije je tražio da dosudi “tri sekunde u reketu”, a čak je i povisio ton tom prilikom.

Sve se završilo tako što je Jokić na kraju krenuo na koš, nakon čega su sudije ipak reagovale.

Na ovoj utakmici istakao se bek Denvera Džulijan Strouter sa 20 poena, pet skokova i tri asistencije. U pitanju je bek koji je izabran kao 29. pik na prethodnom NBA draftu.

Utakmica je odigrana nakon tragične vesti o smrti oca Majkla Melouna, trenera Denvera.