“KADA POLEĆE AVION ZA IZRAEL?” Navijači Zvezde IZGUBILI STRPLJENJE – “poludeli”, pa osuli paljbu po igračima i Baharu! /TVITOVI/

Crvena zvezda izgubila je sinoć od Lajciga rezultatom 2:1 u meču 4. kola Lige šampiona. Nemački tim dominirao je u većem delu utakmice na Marakani i potpuno zasluženo slavio.

Crveno-beli su posle ovog poraza ostali bez šansi za plasmanom u narednu fazu LŠ, ali zato im ostaje borba sa Jang Bojsom za poziciju broj tri, koja vodi u LE.

Nakon utakmice, navijači Crvene zvezde “osuli su paljbu” po svojim miljenicima na Tviteru, a neke od komentara pročitajte u nastavku:

Nisam neko ko tera trenere kad god tim izgubi ali ja ovde stvarno ne vidim drugo rešenje. Ovo ne ide na bolje. Ovo drugo poluvreme ne znači ama baš ništa. Kad nas napadne tim, mi ne znamo šta ćemo. Bahare, nisi mislima ovde. Idi tamo gde su ti misli. Biće bolje za oboje. #fkcz
— Aleksandar Božić (@dexy122) November 7, 2023

НАЈСКУПЉИ А ЛОШЕ ИГРАТЕ@crvenazvezdafk #fkcz
— Вучина🔥 (@Haos_U_Najavi) November 7, 2023

Како смо играли савршен резултат. Све до сада нисам ништа говорио, Бахар желим да одеш од нас и да нас више никад не споменеш#фкцз #fkcz
— Велимир Стојаков 🇷🇸 (@ckalja99) November 7, 2023

Фудбал без Канге не може. А можемо да серемо свакодневно #FKCZ
— Немања Аничић (@a_nemanja10) November 7, 2023

glava me boli #fkcz
— kobaja (@Tzatziki423) November 7, 2023

Nikad do sad mi se nije desilo da gledam Zvezdu i da ne mislim da možemo da izjednačimo / pobedimo/ preokrenemo. Ove sezone, svaku tekmu možemo igrati 400 minuta, ali ništa se neće promeniti. Mazohizam. Nemamo bekove i nema zadnjeg srednjeg. Ostalo ne može ni da igra ovako. #fkcz