KAKAV DIVLJAK! TRENER ALAVESA POBESNEO, PA KRENUO DA LOMI PORED TERENA! NAPAO je svog pomoćnika – Srbin gledao UŽASNE scene! VIDEO

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su novi trijumf u španskom prvenstvu, pošto su sinoć u gostima pobedili Alaves minimalnim rezultatom, u meču 18. kola španske Primere.

Pobedonosni gol za Real postigao je Lukas Vaskes u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Inače, Madriđani su od 54. minuta igrali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Naćo Fernandes.

Ovakav ishod meča potpuno je razbesneo trenera domaćeg tima Luisa Garsiju Plazu, koji je izgubio živce pa počeo da divlja pored terena.

On je najpre išutirao kolica sa vodom, ali tu se nije zaustavio, te je nasrnuo na jednog od svojih pomoćnika kog je agresivno uhvatio za jaknu.

Njegovo divljanje pogledajte u priloženom video snimku:

Absolute head loss from the Deportivo manager 😂 Conceded a last minute goal to lose 1-0 to 10 men Real Madrid 🫣pic.twitter.com/NLiXeqASlK
— The 44 ⚽️ (@The_Forty_Four) December 21, 2023

Ovim odvratnim scenama svedočio je i Srbin Nikola Maraš, koji nastupa za Alaves, ali je sinoćnji meč proveo na klupi.

Real je sa 45 bodova na deobi prvog mesta sa Đironom. Alaves je na 16. mestu sa 16 poena.

U narednom kolu, Real će dočekati Majorku, dok će Alaves gostovati Real Sosijedadu.