LIVERPUL ZAKAZAO SPEKTAKL SA JUNAJTEDOM NA TEATRU SNOVA: Klopovi klinci jure po SVA ČETIRI trofeja, Čelsi slavio u 90. minutu!

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u četvrtfinale FA kupa pošto su savladali Sautempton na “Enfildu” rezultatom 3:0.

Liverpul je nakon osvajanja Liga Kupa zabeležio novi trijumf i zadržao šanse za trofejima u preostala tri takmičenja u kojima nastupa, FA kupu, Premijer ligi i Ligi Evrope.

Trener Jirgen Klop izveo je kombinovani, podmlađen sastav, a dvostruki strelac bio je 18-godišnji Džejden Dans, koji je postigao golove u 73. i 88. minutu.

Gol je postigao i 18-godišnji Luis Kumas, u 44. minutu.

Liverpul će u četvrtfinalu igrati protiv Mančester junajteda na Old Trafordu.

Junajted je večeras na gostujućem terenu pobedio Notingem Forest, a jedini gol postigao je Kazemiro u 89. minutu.

U četvrtfinalu je i Vulverhempton, koji je na svom terenu pobedio Brajton 1:0.

Pobedonosni gol postigao je Mario Lemina u drugom minutu.

Vulverhempton će u četvrtfinalu igrati na svom terenu protiv Koventrija.

Ostale četvrtfinale parove čine branilac trofeja Mančester siti koji će na svom terenu igrati protiv Njukasla, dok će Čelsi dočekati Lids.

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u četvrtfinale FA kupa pošto su na svom terenu u Londonu pobedili Lids 3:2.

Lids je poveo u osmom minutu golom Matea Džozefa, a izjednačio je ;Nikolas Džekson u 15. minutu.

Čelsi je poveo golom koji je Mihajlo Mudrik postigao u 37. minutu, a izjednačio je Džozef u 59. minutu svojim drugim golom na utakmici. Kod oba njegova pogotka asistent je bio Džejdon Entoni.

Pobedonosni gol za Čelsi postigao je Konor Galaher u 90. minutu.

Čelsi će u četvrtfinalu igrati protiv Lestera na svom terenu 16. marta.

U preostalom meču četvrtfinala branilac trofeja Mančester siti će dočekati Njukasl.