LUKA JOVIĆ JE U SJANOJ FORMI: Milan izbegao poraz zahvaljujući Srbinu (VIDEO)

LUKA Jović igra u sjajnoj formi u poslednje vreme. Srbin je postigao novi gol i na taj način spasao Milan poraza u deulu sa Salernitanom.

лука јовић је у сјаној форми: милан избегао пораз захваљујући србину (видео)

Meč na stadionu “Areći” okončan je rezultatom 2:2, a bivši igrač Real Madrida je u 90. minutu doneo izjednačenje “rosonerima”. Olivije Žiru mu je glavom spustio loptu, Luka je uhvatio volej i levom nogom matirao Benou Kostila.

Mr volley himself, with a key goal. Luka Jović!

Should’ve had one more earlier, but he made up for it here.

Pioli doing everything he can to let him cool off, btw.pic.twitter.com/XLNyMqQehH
— Serbian Football Scout (@SerbFootyScout) December 22, 2023

Jović je u igru ušao u 70. minutu umesto Ismaela Benasera i ispostavilo se da je Stefano Pioli uradio pravi potez kada je Srbina poslao na teren.

Njemu je ovo bio treći gol na poslednja četiri meča. Prethodno je pogađao protiv Frozinonea i Atalante.

Pored Jovića u strelce se za Milan upisao Fikajo Tomori, dok su pogotke za Salernitanu postigli Federiko Facio i Antonio Kandreva.

Tim sa “San Sira” se sada nalazi na trećem mestu sa 33 boda, dok je ekipa iz Salerna na poslednjem 20. poziciji sa svega devet bodova.

BONUS VIDEO: NAVIJAČI ZVEZDE PODIGLI ŠALOVE: Još jedna koreografija na “Marakani”