PODIGLA SUKNJU U KRCATOM KAFIĆU ZBOG OPKLADE, MUŠKARCI ODLEPILI! Ova devojka je zbog Mančestera spremna na sve, ali BUKVALNO SVE!

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su juče posle preokreta na svom terenu Aston Vilu sa 3:2 u derbi utakmici 19. kola engleske Premijer lige.

Aston Vila je posle prvih 45 minuta imala dva gola prednosti, ali je tim Erika ten Haga u drugom poluvremenu načinio preokret i došao do bitna tri boda u borbi za jedno od mesta koja vode u Ligu šampiona.

Vila je povela u 21. minutu preko Džona Mekgina, da bi samo pet minuta kasnije Leander Dendonker duplirao prednost. Junajted je u drugom poluvremenu zaigrao znatno ofanzivnije i preko Alehandra Garnača stigao do izjednačenja.

Argentinac je mrežu gostiju zatresao prvo u 59. minutu, da bi potom u 71. doveo Mančester do izjednačenja. Preokret domaćih kompletira je Rasmus Hojlund u 82. minutu svojim prvencem u dresu Mančester junajteda.

Ovoj pobedi posebno se radovala navijačica Junajteda, An Mari Olsen, koja je zbog opklade morala da podigne suknju u krcatom lokalu, a sudeći po njenom rasploženju, to joj nije teško palo.