PORAZ KOJI NE BOLI: Milan prošao u osminu finala Lige Evrope, Jović zatresao mrežu Rena (VIDEO)

MILAN je izgubio u revanš meču šesnaestine finala Lige Evrope od Rena u Francuskoj sa 3:2. Ipak, ovaj poraz nije uticao na prolaz “rosonera” u naredni fazu drugog po kvalitetu evropskog fudbalskog takmičenja.

ПОРАЗ КОЈИ НЕ БОЛИ: Милан прошао у осмину финала Лиге Европе, Јовић затресао мрежу Рена (ВИДЕО)

Izabranici Stefana Piolija su prvi meč na “San Siru” dobili sa ubedljivih 3:0, tako da neuspeh na “Roažon Parku” nije toliko strašan.

Srpski napadač Luka Jović je na terenu proveo svih 90 minuta i treneru se na poverenju odužio pogotkom koji je postigao u 22. minutu. Drugi gol za Milan bio je delo Rafaela Leaa.

pic.twitter.com/Ta92QLdOja
— all goals @FootColic 🔴- live stream @GoalSpotHD🔴 (@SharolynU61206) February 22, 2024

Ren je ipak bio taj koji je prvi stigao do prednosti. Igrao se 11. minut kada je Benjanim Borigo savladao Majka Manjana.

Sjajni vezista domaćeg tima je blistao na ovoj utakmici pošto je postigao i preostala dva pogotka za svoju ekipu. Iako njegovi golovi nisu bili dovoljni za prolazak, za utehu može da mu bude da je “crveno-crnima” doneo trijumf.

Podsetimo, Milanu je ovo bio drugi vezani poraz u svim takmičenjima. Tu seriju će ekipa iz “grada mode” pokušati da prekine protiv Atalante na “San Siru”.

BONUS VIDEO: MAKSIMOVIĆ ZA “NOVOSTI”: Iz opuštene igre dolaze rezultati, blizu smo Evrope