ŠAMPION ZAUSTAVIO LIDERA: Napoli prekinuo niz Intera od 10 uzastopnih pobeda!

Fudbaleri Intera i Napolija su remizirali 1:1 na stadionu “Đuzepe Meaca”, u okviru 29. kola Serije A.

Tako je prekinut niz od 10 uzastopnih pobeda ekipe iz Milana, u okviru italijanskog šampionata.

Inter se nalazi na prvom mestu sa 76 bodova, dok je Napoli sedmi sa 45 osvojenih poena.

Inter je poveo u 43. minutu. Alesandro Bastoni je proigrao Darmijana, koji je rutinski pogodio za 1:0.

Pokušavali su gosti da dođu do izjednačenja, a u tome su uspeli u 81. minutu, Huan Žesus je ispratio korner i pogodio glavom za izjednačenje – 1:1.

U narednom kolu Inter dočekuje Empoli, a u Napulj dolazi Atalanta..

Ranije danas Juventus i Đenova odigrali su nerešeno 0:0, Milan je pobedio Veronu 3:1, a Roma je pobedila Sasuolo 1:0.

Utakmica Atalante i Fjorentine u Bergamu danas je odložena, nakon što je generalni menadžer kluba iz Firence Džo Barone doživeo srčani udar u hotelu uoči utakmice.