SJAJAN GOL GUDELJA U PORAZU SEVILJE: Arsenal IŠČUPAO pobedu u Španiji, Mančester junajted jedva PREŽIVEO Kopenhagen!

Odigrane su utakmice 3. kola grupne faze Lige šampiona u grupama A,B,C i D.

U jednom od derbija večeri Arsenal je slavio u Sevilji rezultatom 1:2.

Utešni gol za domaćina postigao je srpski reprezentativac Nemanja Gudelj.

Golove za Arsenal postigli su prethodno Martineli i Gabrijel Žezus.

Mančester junajted je teškom mukom savladao Kopenhagen sa 1:0 golom Mekgvajera u 72. minutu.

Danci su propustili veliku priliku za izjednačenje u nadoknadi vremena kada je Onana odbranio penal Larsonu.

Ranije danas, u istoj grupi Bajern je u gostima pobedio Galatasaraj sa 3:1.

Bajern je prvi u grupi sa devet bodova, Galatasaraj drugi sa četiri, Mančester junajted treći sa tri, a Kopenhagen je na četvrtom mestu sa jednim poenom.

U narednom kolu, Junajted će gostovati Kopenhagenu, dok će Bajern dočekati Galatasaraj.

U Grupi D, Real Sosijedad je u gostima pobedio Benfiku sa 1:0.

Gol odluke postigao je Brais Mendes u 63. minutu. Barenečea je poslao povratnu luptu pred gol Benfike, a Mendes je natrčao i sa četiri metra lako zatresao mrežu.

Real Sosijedad je sa sedam poena na deobi prvog mesta u grupi sa Interom, Salcburg je treći sa tri, a Benfika četvrta bez osvojenog boda.

Ranije danas, u istoj grupi, Inter je kao domaćin pobedio Salcburg sa 2:1.

U narednom kolu, Real Sosijedad će dočekati Benfiku, dok će Inter gostovati Salcburgu.

MANČESTER JUNAJTED – KOPENHAGEN 1:0

SEVILJA -ARSENAL 1:2

LENS – PSV 1:1

BRAGA – REAL MADRID 1:2

UNION BERLIN – NAPOLI 0:1

BENFIKA -REAL SOSIJEDAD 0:1

90 +7 minut – Penal za Kopenhagen, ali Onana sjajno brani šut Larsona i spašava “Crvene đavole”.

90. minut – Završnica mečeva na svim terenima, nema promene rezultata.

72. minut – Poveo je i Mančester junajted, Megvajer je strelac.

🚨🚨| GOAL: Harry Maguire scores for United. Manchester United 1-0 FC Copenhagen pic.twitter.com/z8z9v2M1AP
— CentreGoals. (@centregoals) October 24, 2023

65. minut – Napoli je poveo u Berlinu golom Raspadorija.

65. minut – Lens je izjednačio, Vahi je strelac.

63. minut – Real Sosijedad je poveo u Lisabonu, pogodak je postigao Mendez

63. minut – Vraća se i Braga, Đalo je strelac.

Fran García no tiene nivel Real Madrid ..
— Alejandro (@CahrAle) October 24, 2023

61. minut – Real je duplirao prednost protiv Brage strelac je Belingem.

🚨🚨| GOAL: Jude Bellingham scores for Real Madrid. Braga 0-2 Real Madrid pic.twitter.com/OVd9y0bpTO

59. minut – Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj postiže gol za Sevilju i vraća je u život protiv Arsenala. On je nakon kornera, glavom prosto zakucao loptu u mrežu u Arsenala

Gol možete videti OVDE.

55. minut – Poveo je i PSV protiv Lensa u Francuskoj, Bakajoko je strelac.

53. minut – Arsenal je duplirao prednost, Gabrijel Žezus je postigao fantastičan gol.

🚨🚨| GOAL: Great goal from Gabriel Jesus. Sevilla 0-2 Arsenal pic.twitter.com/QzjGQ9g8iG

– Utakmice su nastavljene

– Izuzetno neefikasno prvo poluvreme. Na šest utakmica koje se igraju viđeno je samo dva gola.

45. minut – Poveo je Arsenal u Sevillji nakon kontre i sjajne asistencije Žezusa petom za Martinelija koji se ušetao u mrežu domaćina.

16. minut – Prvi gol pao je u Bragi, Real vodi golom Rodriga.

🚨🚨| GOAL: Rodrygo scores for Real Madrid. Braga 0-1 Real Madrid pic.twitter.com/oRuvUbLuMH

1. minut – Počele su utakmice na svih šest stadiona

Utakmicama 3.kola u grupama A, B, C i D nastavlja se grupna faza Lige šampiona.

U večernjem terminu na programu je još šest utakmica utakmica.

U grupi A Mančester junajted nakon uvodna dva poraza dočekuje Kopenhagen i nema više prava na grešku.

U drugom meču ove grupe Galatasaraj je poražen od Bajerna u Istanbulu sa 1:3.

U grupi B Sevilja dočekuje Arsenal, a Lens ekipu PSV-a

Nakon dva odigrana kola prvi je Lens sa 4, Arsenal ima 3, Sevilja 2, a PSV 1 bod.

U grupi C Braga dočekuje Real Madrid, a Union Berlin tim Napolija.

Real je prvi sa maksimalnih 6 bodova, Napoli i Braga imaju po tri, a Union Berlinje bez bodova.

U grupi D Benfika dočekuje Real Sosijedad nakon dva poraza i samo pobeda je ostavlja u igri za dalji plasman.

U drugom meču ove grupe Inter je savladao Salcburg na svom terenu sa 2:1.