back to top
mojatv

SRBIJA ISPUSTILA POBEDU! Orlići dva puta vodili, pa golom ju nadoknadi ostali bez tri boda

Reprezentacija Srbije uzrasta do 17 godina remijem je završila kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.

Orlići su na protiv Slovenije u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi utakmicu protiv Slovenije završili rezultatom 2:2.

Ovaj meč nije imao rezultatski značaj za naš tim pošto je on već ranije obezbedio igranje poslednje runde kvalifikacija za koju će uskoro saznati protivnike..

1 / 6 Foto: FSS

SRBIJA ISPUSTILA POBEDU! Orlići dva puta vodili, pa golom ju nadoknadi ostali bez tri bodaSRBIJA ISPUSTILA POBEDU! Orlići dva puta vodili, pa golom ju nadoknadi ostali bez tri bodaSRBIJA ISPUSTILA POBEDU! Orlići dva puta vodili, pa golom ju nadoknadi ostali bez tri bodaSRBIJA ISPUSTILA POBEDU! Orlići dva puta vodili, pa golom ju nadoknadi ostali bez tri boda

Mogla je Srbija i do pobede, ali je dva puta prokockala prednost.

Uroš Đorđević je doneo prednost već u drugom minutu, David Pejičić je izjednačio u 20. Sa 11 metara je precizan bio Bogdan Kostić u 82. minutu, a konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi je postavio Sven Šunta.

Orlići su prethodno pobedili Azervejdžan rezultatom 5:0 i Luksemburg rezultatom 3:1.