UMALO DA BUDE “TREĆA SREĆA”: Osmogodišnji Vanja iz Zrenjanina u jednom danu osvojio dve medalje za plivanje (FOTO)

OSMOGODIŠNjI plivač Proletera iz Zrenjanina, Vanja Mrkšić, na Regionalnom prvenstvu mladih plivačkih talenata, osvojio je prve medalje i to obe zlatne u trkama na 50 i 100 metara kraul.

УМАЛО ДА БУДЕ ТРЕЋА СРЕЋА: Осмогодишњи Вања из Зрењанина у једном дану освојио две медаље за пливање (ФОТО)

Za fenomenalnih tri od tri, nedostajala mu je trunka sreće. Iako je bio najbrži u trci 100 metara mešovito, od pobedničkog postolja udaljila ga je tehnička greška jer, prema proceni sudija, nije sa obe ruke dodirnuo ciljni taster, a to je u ovakvim trkama obavezno.

– Presrećan sam zbog dve zlatne medalje u Subotici, mogla je biti i treća zlatna, ali dogodila se ta greška i biće bolje sledeći put – uz osmeh je naglasio Vanja Mrkšić.

UMALO DA BUDE "TREĆA SREĆA": Osmogodišnji Vanja iz Zrenjanina u jednom danu osvojio dve medalje za plivanje (FOTO)