uživoRADNIČKI – ZVEZDA: Gol u Nišu! (VIDEO)

FUDBALERI Crvene zvezde igraju protiv Radničkog u Nišu u 25. kolu Superlige Srbije. Meč sa stadiona “Čair” možete pratiti uživo na portalu “Novosti”.

РАДНИЧКИ - ЗВЕЗДА: Гол у Нишу! (ВИДЕО)

Drugo poluvreme: Radnički – Crvena zvezda 0:1

59′ – Probao je Šerif Endijaj iz slobodnog udarca. Ipak, nije to uradio onako kako je želeo pa je lopta otišla visoko preko gola Radničkog.

49′ – Opasan napad crveno-belih na startu drugog dela. Bukari je šutirao iskosa sa desne strane, no lopta je otišla pored gola domaćeg tima.

46′ – Počelo je drugo poluvreme na “Čairu”.

Prvo poluvreme: Radnički – Crvena zvezda 0:1

POSEBNA PODRŠKA ZA KANGU: Navijači Crvene zvezde imali poruku za Gabonca (FOTO)

45+1′ – Završeno je prvo poluvreme na “Čairu”.

44′ – Radnički je ozbiljno zapretio. Najpre je udarac jednog igrača Nišlija zaustavio Izraelac na golu Zvezde, a onda je Marko Petković iz odlične pozicije šutirao pored gola.

39′ – Domaćin je izveo prvi korner, ali Omri Glazer je dobro intervenisao pošto je izboksovao loptu u polje.

34′ – Uspela je Zvezda da probije bedem Radničkog. Lopta se posle kornera odbila do Kange koji je snažno šutirao, lopta je na putu ka golu zahvatila jednog igrača Nišlija i završila je u mreži domaćeg tima.

29′ – Fantastično je reagovao Stevanović posle udarca Hvanga i odbio je loptu u korner iz koga gosti nisu zapretili.

24′ – Najbolja prilika na utakmici za goste. Lopta je došla do Šljivića koji je šutirao sa nekih osam metara, lopta je okrznula prečku i otišla preko gola.

20′ – Probao je i Jovan Šljivić, ali dobro je bio postavljen golman Radničkog i uspeo je bez većih problema da zaustavi pokušaj mladog igrača crveno-belih.

14′ – Sada je i Olajinka pokušao iz daljine, ipak ni on nije bio precizan. Za sada gosti pokušavaju iz daljine da savladaju Stevanovića.

11′ – Nema za sada mnogo opasnosti ni po Stevanovića, ni po Glazera. Zvezda ima posed, no nije napravila nijednu pravu priliku.

8′ – Probao je Kanga sa nekih 35 metara, ali lopta je otišla visoko preko gola Nišlija, pa do promene rezultata u ranoj fazi utakmice nije došlo.

uživoRADNIČKI - ZVEZDA: Gol u Nišu! (VIDEO)
Gelor Kanga/FOTO: A. Ilić

1′ – Počela je utakmica u Nišu. Crveno-beli bi eventualnom pobedom prestigli Partizan i prešli bi na čelo tabele.

Uoči meča:

Sastavi timova:

Radnički Niš (4-3-3): Stevanović, Bakić, Belaković, Cvetković, Fai, Luković, Petković, Smajlagić, Stojković, Vojnović, Jamkam.

Crvena zvezda (4-2-3-1): Glazer – Mijailović, Điga, Spajić, Rodić – Kanga, Hvan – Bukari, Šljivić, Olajinka – Endijaj.

Crveno-beli na jugu naše zemlje žele da se vrati na pobednički kolosek nakon što su na stadionu “Rajko Mitić” remizirali sa Partizanom (2:2).

Trener gostiju Vladan Milojević na ovom meču neće moći da računa na kapitena Aleksandra Dragovića, dok će Gelor Kanga biti na terenu, pošto se potkrala greška o broju žutih kartona koje je zaradio Gabonac.

Ni kod domaćina ne cvetaju ruže. Doskorašnji strateg Nišlija, Nikola Trajković podneo je ostavku nakon poraza od pančevačkog Železničara (2:3). Takođe, u timu neće biti bivšeg golmana šampiona Srbije Nikole Vasiljevića, kao i Edmunda koji kao pozajmljen igrač crveno-belih nema pravo nastupa.

Crvena zvezda je trenutno druga na tabeli sa 59 bodova, ima jedan manje od lidera Partizana.

BONUS VIDEO: ZA ROĐENDAN ZVEZDE: Velika bakljada “delija” u 79. minutu derbija