VELIKA SENZACIJA U NEMAČKOJ: Braga utišala Berlin – gosti od 0:2 do tri boda! Sosijedad rutinski u Salzburgu (VIDEO)

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su u gostima Salzburg sa 2:0, u meču drugog kola Grupe D Lige šampiona.

Strelci za Real Sosijedad bili su Mikel Ojarzabal u sedmom i Brais Mendes u 27. minutu.

Real Sosijedad je zabeležio jednu pobedu i jedan remi, a Salcburg je upisao po jednu pobedu i poraz.

U narednom kolu, Real Sosijedad će gostovati Benfiki, dok će Salcburg gostovati Interu.

U Grupi C, Braga je u gostima pobedila Union Berlin sa 3:2.

Dvostruki strelac za Union Berlin bio je Šeraldo Beker u 30. i 37. minutu.

Golove za Bragu postigli su Siku Niakate u 41, Bruma u 51. i Andre Kastro u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Braga ima jednu pobedu i jedan poraz, a Union Berlin je upisao dva poraza.

U sledećem kolu, Union Berlin će dočekati Napoli, dok će Braga ugostiti Real Madrid.

Salzburg – Real Sosijedad 0:2

Union Berlin – Braga 2:3

90+4. minut – KAKAV PREOKRET BRAGE! Kastro u nadoknadi doneo svom timu vredna tri boda i utišao Berlin

🚨🚨| GOAL: Braga score a late winner in the 94th minute! Union Berlin 2-3 Sporting Braga pic.twitter.com/wZRtJGVVam
— CentreGoals. (@centregoals) October 3, 2023

52. minut – Braga izjednačila! Golčina Brume sa više od 20 metara

🚨🚨| GOAL: Braga have EQUALISED against Union Berlin! Union Berlin 2-2 Braga pic.twitter.com/anRGfvkWwH

41. minut – Niakate pogađa za Bragu

🚨🚨| GOAL: Niakate scores for Braga. Union Berlin 2-1 Braga pic.twitter.com/yL6Y33lYKs

37. minut – Union Berlin postigao još jedan gol – Šeraldo Beker je opet strelac

🚨🚨| GOAL: Sheraldo Becker with a BRACE! Union Berlin 2-0 Braga pic.twitter.com/pPaHDOjqGr

30. minut – Union Berlin vodi protiv Brage. Šeraldo Beker je zatresao mrežu za vođstvo domaćeg tima

🚨🚨| GOAL: Sheraldo Becker opens the scoring for Union Berlin! Union Berlin 1-0 Bragapic.twitter.com/Ad11YQw5xv

27. minut – Real Sosijedad duplirao vođstvo Brais Mendez strečac drugog gola za španski tim

🚨🚨| GOAL: Brais Mendez doubles the lead. Red Bull Salzburg 0-2 Real Sociedad pic.twitter.com/eAKHlJ6gyI

7. minut – Real Sosijedad vodi u gostima! Strelac vodećeg pogotka je Mikel Ojarzabal

🚨GOAL | RB Salzburg 0-1 Real Sociedad | Mikel Oyarzabal pic.twitter.com/IOj2y8K3R8
— OuiSports (@OuiSports) October 3, 2023

4. minut – Union Berlin je poveo na domaćem terenu protiv Brage, ali je srpski sudija Srđan Jovanović posle pregeleda VAR poništio pogodak

18.45 – Mečevi su počeli!

18.45 Salzburg – Real Sosijedad

18.45 – Union Berlin – Braga

U terminu od 18.45 na programu su prve utakmice drugog kola grune faze Lige šampiona. Na teren će akteri Grupe D Salzburg i Real Sosijedad, a u istom terminu snage će odmeriti Union Berlin i Braga koji se nalaze u Grupi C.