ZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA ALI IPAK SLAVILA: Crveno-beli pobedom uveličali rođendanski vatromet na Marakani! VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde savldali su Novi Pazar rezultatom 2:1 u u utakmici 6. kola Superlige Srbije.

Golove za Zvezdu postigli Dragović u 8. i Kanga sa penala u 78. minutu.

Počasni pogodak za Novi Pazar postigao je Jovanović u 80. minutu.

Novi Pazar je u 78. minutu ostao sa igračem manjem Cise je dobio crveni karton.

Zvezda se pošteno ispromašivala u ovom meču, Kraso, Olajinka i Bukari nisu imali svoj dana.

Zvezda je druga na tabeli sa 15 bodova, jednim manje od prvoplasiranog TSC-a. Novi Pazar je 10. sa sedam poena.

U narednom kolu, Zvezda će gostovati Čukaričkom, dok će Novi Pazar dočekati Napredak.

Meč je odigran u znaku 60. rođendana stadiona Marakana i Delije su napravile fantastičnu atmosferu uz vatromet.

1 / 8 Foto: Starsport

ZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA ALI IPAK SLAVILA: Crveno-beli pobedom uveličali rođendanski vatromet na Marakani! VIDEOZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA ALI IPAK SLAVILA: Crveno-beli pobedom uveličali rođendanski vatromet na Marakani! VIDEOZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA ALI IPAK SLAVILA: Crveno-beli pobedom uveličali rođendanski vatromet na Marakani! VIDEOZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA ALI IPAK SLAVILA: Crveno-beli pobedom uveličali rođendanski vatromet na Marakani! VIDEO

Drugo poluvreme:

90. minut – Utakmica je produžena za 6. minuta zbog čestih prekida

85. minut – Umalo potpuni šok na Marakani , brza kontra Pazaraca i šut zamalo pored gola Glazera

80. minut – GOOL, 2:1, JOVANOVIĆ, brza kontra gostiju i sjajan šut Jovanovića pod prečku nemoćnog Glazera

78. minut – GOOL, 2:0 KANGA! Nakon VAR intervencije dosuđen je penal za Zvezdu, Kanga siguran. Igrač gostiju Cise dobio je crveni karton.

70. minut – Umesto Olajinke i Krasa, u igri su Kanga i Mijatović

68. minut – Neverovatno je šta promašuju igrači Zvezde , Bukari je šutirao, potom je Lučić izblokiran

– Utakmici prisustvuje 31. 700 ljudi

60. minut – Olajinka promašuje novi zicer za Zvezdu, njegov šut brani Mirković

57. minut – Izmena u Zvezdi, umesto Kangve u igri je oporavljeni Ivanića

54. minut- Velika inicijativa Zvezde, ali lopta neće u mrežu

50. minut – Meč je nastavljen posle kraćeg prekida

– Sjajna atmosfera Delije su priredile vatromet

46. minut – Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

45.minut – Završeno je prvo poluvreme

44. minut – Još jedan promašaj Krasoa, iz sjajne situacije pored gola

41. minut – Kakav promašaj Krasoa, sa pet metara šutira preko gola

38. minut – Pokušao je Bukari glavom, nakon centaršuta Mitrovića, ali pravo u golmana Pazaraca

32. minut – Novi Pazar se konačno malo oslobodio pritiska Zvezde

26. minut – Mitrović pogađa stativu, Pazarci su imali sreće u ovim momentima

21. minut – Nova prilika, ali je Bukari bio sebičan

15. minut – Drugi gol visi u vazduhu Zvezda kidiše ka golu Pazaraca

13. minut – Sjajna akcija po desnoj strani, šutirao je Bukari, zamalo pored gola.

8. minut – GOOL, 1:0, DRAGOVIĆ – Isplatila se velika inicijativa, Zvezde, Dragović je nakon odbitka prosto zakucao loptu u mrežu

5. minut- Žestok pritisak crveno-belih od starta utakmice

2. minut – Velika prilika za Krasoa, ali šutira pravo u golmana Mirkovića

1. minut – Utakmica je počela

– Sjajna atmosfera na Marakani, preko 20. hiljada ljudi je na stadionu.

SASTAVI:

Crvena zvezda: Glazer – Dragović, Mijailović, Rodić – Bukari, Mitrović – Kangva, Stamenić – Lučić – Olajinka, Kraso.

Novi Pazar: Mirković – Adesinja, Andrić, Anan, Azemović, Ćirjak, Sise, Ergelaš, Karaklajić, Momčilović

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Novi Pazar u utakmici 6. kola Superlige Srbije.

Ovaj meč je istovremeno i proslava 60. rođendana legendarnog stadiona Marakana i Delije pripremaju pravi spektakl.

Ipalk nakon neočekivanog poraza od Voždovca, u Zvezdi su izuzetno oprezni pred ovaj meč.

– Uvek skautiramo protivnika i znamo sve o njemu. Potrudili smo se da i pred utakmicu sa Novim Pazarom prikupimo sve neophodne informacije. Najbitnije je da se fokusiramo na našu igru i ono što mi želimo. Potrebne su određene promene i adaptacije, jer su i protivnici drugačiji, igrači će biti spremni za meč – istakao je trener Barak Bahar.

Stručni štab Crvene zvezde je detaljno analizirao predstojećeg protivnika.

– Novi Pazar ima dosta igrača od kojih preti opasnost, naročito u napadu. Međutim kad utakmica počne svaki igrač koji se nalazi na terenu može da se izdvoji, zato smo se u pripremi utakmice fokusirali na čitav tim.

Siguran je strateg crveno-belih u veliku podršku na utakmici protiv Novog Pazara, kada će klub proslaviti 60. rođendan Marakane.

– Podrška je izuzetno važna ekipi, naročito posle utakmice protiv Voždovca koju smo izgubili. Bili smo uznemireni i ljuti, međutim navijači koji su nam pevali i pružili sjajnu podršku su pomogli da se oraspoložimo. Poraz je nešto što može da se desi, svakako da niko nije bio srećan kada se dogodio, ali pred nama je nova utakmica na kojoj ćemo moći da popravimo rezultat iz prethodnog kola.

Izraelski stručnjak je istakao da će u narednom periodu biti vremena za analizu protivnika u grupnoj fazi Lige šampiona

– Još je rano da pričamo o utakmicama Lige šampiona. Ispratili smo žreb, izuzetno smo uzbuđeni, ali nas pre tih mečeva očekuju još dva prvenstvena duela. Ne želim u ovom momentu da govorim o tome kako ćemo igrati u Ligi šampiona. Posle izgubljene utakmice prošlog vikenda imamo priliku da popravimo utisak i fokus je samo na meču protiv Novog Pazara – zaključio je Barak Bahar.