ATALANTA NE ODUSTAJE OD LIGE ŠAMPIONA: Boginja nakon preokreta srušila fenjeraša!

Fudbaleri Atalante savladali su kao gosti ekipu Salernitane rezultatom 2:1 u okviru 35. kola italijanske Serije A.

Ekipa iz Bergama propisno se namučila u Salernu gde je “fenjeraš” pružio čvrst otpor, ali nije izdržao do kraja utakmice, što je Atalantu vratilo na petu poziciju italijanskog šampionata.

Salernitana je povela u 18 . minutu Lum Čauna uz malo sreće prevario svog čuvara i iskosa s desne strane pogodio suprotan ugao gola Karneskija.

Preokret je usledio u nastavku.

Prvo je Đanluka Skamaka izjednačio rezultat u 57. minutu posle dodavanja Pašalića glavom, da bi šest minuta kasnije Tun Kopmajners pogodio sa distance i tako rešio pitanje pobednika u Salernu

Atalanta je peta na tabeli Serije A sa 60 bodova, dok je Salernitana poslednja sa 15 bodova.