“JAO… O ČEMU SE OVDE RADI?!” Skandalozan meč u komšiluku! Komentator ne može DA SE SABERE, navijači traže da se UGASI liga VIDEO

U Crnoj Gori je postignut blago rečeno čudan gol, jer se defanzivac praktično sklonio od napadača i pustio ga da šutira.

Srpski fudbaler Bojan Matić postigao je gol za Dečić protiv Mladosti iz Donje Gorice (3:0) koji je za kratko vreme postao hit na društvenim mrežama. Nažalost, ne jer je u pitanju majstorija, nego jer je mnogima čudan način na koji su se fudbaleri poraženog tima branili na svom terenu u Podgorici.

Sporna situacija koja se “zavrtela” desila se u trećoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je Matić bez ikakvog bloka imao priliku da šutira sa 10-11 metara, odnosno sve je začudila reakcija odbrambenog fudbalera Zvonka Ceklića.

Ne da ništa nije uradio da zaustavi nekadašnjeg špica Partizana i Vojvodine, nego je bukvalno poskočio i lopta je prošla kraj njega i završila u mreži Mladosti. Pogledajte taj bizaran pogodak:

Zbog takve reakcije u čudu je bio i komentator:

“Jao… Poskočio je Ceklić, lopta je prošla ispod njega i završila je u golu. Strelac je Matić. Ovo je… videćemo na ponovljenom snimku, zaista čudno. Evo pogledajte sada. Pogledajte kako je Ceklić sklonio noge. O čemu se ovde radi? Zašto? Neverovatno… Ili je upravo to i očekivano?”, čula se neverica u njegovom glasu zbog gola koji je osramotio crnogorski fudbal.

Ugasite ligu #fscg ❗️ Hitno je❗️#montenegro pic.twitter.com/EypZOUFLvT
— JanEk (@nekboa) February 28, 2024

Navijači nisu mirno prihvatili ovakav gol, na društenim mrežama se šire negativni komentari, a izdvojio se sledeći: “Ugasite ligu! Hitno je!”

Inače, Dečić je prvoplasirani u prvenstvu Crne Gore sa 42 boda, dok je Mladost na poslednjem mestu. Liga Crne Gore je inače 53. od 55. u Evropi, odnosno iza nje su po kvalitetu (UEFA rang-lista) samo još Gibraltar i San Marino.