back to top
mojatv

NESTVARNI LUIS SUAREZ! Gubili su 3:1, a onda se pojavio čuveni Urugvajac! Ono što je uradio za 20 minuta je BRUTALNO! (VIDEO)

Legendarni Urugvajac, Luis Suarez, doneo je pobedu Gremiju na neverovatan način.

Gremio je do trijumfa na gostovanju Botafogu stigao nakon velikog preokreta, rezultatom 4:3.

Domaćin je imao prednost 2:1 na poluvremenu, a na početku drugog dela stigao je i do 3:1, a onda je na scenu stupio Suarez.

Nekadašnji fudbaler Ajaksa, Liverpula, Barselone i Atletiko Madrida, došao je do het-trika za samo 20 minuta. Iskusni centarfor je bio strelac u 50, 54. i 69. minutu.

🔥 Pure power.
🔥 Pure potential.
🔥 Pure LUIS SUÁREZ.

💥🔫🇺🇾 HAT-TRICK IN SÃO JANUÁRIO. pic.twitter.com/WbMz4uF2Lu
— Brasileirão Play EN (@BrasileiraoP_EN) November 10, 2023

Posle 33 kola, Gremio ima 59 bodova, koliko i Botafogo koji ima utakmicu manje.

Za dva meseca Suarez će proslaviti 37. rođendan. Ove sezone je na 48 utakmica u svim takmičenjima postigao 23 gola uz 16 asistencija.