OVO VIŠE NIJE NI SMEŠNO Škoti protiv Engleza nisu imali udarac na gol, a onda je Megvajer ušao u igru! AU, ČOVEČE, PA DOKLE VIŠE?!

“Dokle više, čoveče” sigurno pomisle ljubitelji fudbala u Engleskoj dok gledaju ko zna koju reprizu katastrofalnog kiksa svog reprezentativca Harija Megvajera.

46’—Harry Maguire subs on 67’—Maguire own goal 🤦‍♂️ pic.twitter.com/XtyMMnqUhA
— SportLocker (@Sportlockercom) September 13, 2023

Engleska je u utorak pobedila Škotsku 3:1 u prijateljskoj utakmici pred 50 hiljada navijača u Glazgovu.

Golove za Engleze postigli su Fil Foden u 32. minutu, Džud Belingem u 35. i Hari Kejna u 81. minutu. Jedini gol za Škote postigao je takođe reprezentativac Engleske – Hari Megvajer.

Pri vođstvu Engleske od 2:0 i totalne dominacije gostiju u igru je ušao Hari Megvajer. Škoti do tog momenta nisu imali nijedan udarac na gol Engleza, ali uspeli su da se vrate u meč zahvaljujući jednom od najskupljih odbrambenih fudbalera svih vremena.

Megvajer je u 67. minutu pokušao da izbije loptu u korner posle jednog ubačaja sa desne strane, ali nakon njegove intervencije lopta je završila u golu Engleske.

Harry Maguire😂😂😂 Obi Cubana| Chukwueze| Ear Infection| 2baba| Arrest Peter Obi| Bella Shmurda| Autopsy| Chicago State University| Tinubu| Mohbad| Davolee| Naira Marley| Video of the Year| Enzo Fernandez| Kasoa #TXTatVMAs #iPhone15 #Libya #moyolawal #القبض_على_قلوري pic.twitter.com/LLOww54wPT