PARTIZAN SE OGLASIO POSLE VEČITOG DERBIJA! Crno-beli tvrde da je Endiaje dao gol rukom – objavljen je i snimak! VIDEO

Juče je na najvećem stadionu u Srbiji odigran 172. večiti derbi, a rezultat nakon 90 minuta je bio 2:2.

Nakon utakmice, intenzivno se pričalo o suđenju, a danas su se crno-beli oglasili na Tviteru i tvrde da je Šerif Endiaje postigao gol rukom.

U prvom poluvremenu Zvezda je potpuno dominirala. Napadala, stvarala velike šanse i promašivala.

Uspela je Zvezda da stigne do vođstva, ali je Partizan brzo izjednačio, a potom i potpuno preokrenuo kada je mrežu crveno-belih zatresao Aldo Kalulu.

Ipak, u 67. minutu rezultat je poravnao Šerif Endiaje, a FK Partizan tvrdi da je napadač Zvezde gol postigao rukom.