back to top
mojatv

PREMIJER LIGA: Liverpul DEKLASIRAO Brentford, Salah ponovo pokazao KLASU – slavio i Vest Hem posle velike drame!

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu Brentford sa 3:0, u utakmici 12. kola Premijer lige.

Dvostruki strelac bio je Mohamed Salah, koji je golove postizao u 39. i 62. minutu, a konačan rezultat postavio je Diogo Žota u 74. minutu.

Posle upotrebe VAR tehnologije Liverpulu su zbog ofsajda poništena dva gola koje je Darvin Nunjes postigao u 22. i 27. minutu.

“Crveni” sada imaju osam pobeda i popeli su se na drugo mesto na tabeli sa 27 bodova, koliko ima i vodeći Mančester siti uz utakmicu manje. Brentford je prekinuo niz od tri pobede, a posle četvrtog poraza u ligi zauzima 10. mesto sa 16 bodova.

Vest Hem je na svom terenu pobedio Notingem Forest sa 3:2 i prekinuo niz od tri poraza.

Domaći su poveli u trećem minutu golom koji je postigao Lukas Paketa, a Forest je preokrenuo golovima Tajvoa Avonjija u 44. i Antonija Elange u 63. minutu.

Vest Hem je izjednačio dva minuta kasnije kada je strelac bio Džerod Boven, a pobedu londonskoj ekipi doneo je Tomaš Souček pogotkom u 89. minutu.

Vest Hem je deveti na tabeli sa 17 bodova, a Forest je posle petog poraza 15. sa 13 bodova.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su u Birmingemu Fulam sa 3:1.

Aston Vila povela je autogolom Entonija Robinsona u 27. minutu, a prednost je udvostručio Džon Mekgin u 42. Treći gol za domaće postigao je Oli Votkins u 64. minutu, a konačan rezultat postavio je Raul Himenes u 70. minutu.

Fudbaler Fulama Karlos Vinisijus postigao je gol u 82. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Aston Vila ima osam pobeda i 25 bodova na petom mestu na tabeli, dok je Fulam posle četiri uzastopne utakmice bez pobede na 16. mestu sa 12 bodova.

Fudbaleri Brajtona odigrali su kao domaćini nerešeno 1:1 protiv Šefild junajteda.

Brajton je vodio od šestog minuta kada je strelac bio Simon Adingra, a njegov saigrač Adam Vebster postavio je konačan rezultat u 73. minutu kada je postigao autogol.

Brajton je četvrti put u prvenstvu odigrao nerešeno i zauzima osmo mesto sa 19 bodova, dok je ekipa iz Šefilda pretposlednja 19. sa pet bodova.