ŠAMPION SE SPASAO PORAZA PROTIV LJUTOG RIVALA: Napoli nadoknadio dva gola i osvojio bod protiv Milana

Fudbaleri Napolija odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Milana, u utakmici 10. kola Serije A.

Milan je poveo golovima Olivijea Žirua u 22. i 31. minutu.

Aktuelni šampion smanjio je zaostatak golom Matea Politana u 50. minutu, a bod je obezbedio Đakomo Raspadori golom koji je postigao u 63. minutu.

Napoli je utakmicu završio sa desetoricom, nakon što je Natan dobio drugi žuti karton posle oštrog starta.

Milan je u poslednje dve utakmice bez pobede i ima 22 boda na trećem mestu na tabeli, dok Napoli na četvrtom mestu ima 18 bodova.

Prvi je Inter sa 25 bodova, a Juventus je drugi sa 23 boda.

Ranije danas Kaljari je pobedio Frosinone sa 4:3, Monca i Udineze odigrali su nerešeno 1:1, a Inter je pobedio Romu sa 1:0.