ZVEZDA BOLJA U JOŠ JEDNOM DERBIJU! Kadeti tima sa Marakane pregazili vršnjake iz Partizana: Deklasirali crno-bele sa 4:0

Posle dva seniorska derbija u samo četiri dana, fudbaleri Crvene zvezde i Partizana svoj “večiti” derbi imali su i u okviru kadetske lige Srbije.

Kao i prvotimci uspešniji su bili crveno-beli koju su prosto deklasirali crno-bele rezultatom 4:0.

Igrači rođeni 2007. godine su se ovom pobedom približili tituli prvaka i gotovo je sigurno da će prigrliti pehar šampiona, jer pet kola pre kraja imaju 11 bodova više od najbližeg pratioca.

View this post on Instagram

A post shared by Omladinska škola Crvena zvezda (@crvenazvezdafk_os)

Od početka meč je bio jednosmerna ulica. Crvena zvezda je dominirala i prosto je neverovatno da je Partizan prošao sa samo četiri gola u mreži.

Crvena zvezda je rešila pitanje pobednika i osvajača titule u prvom poluvremenu. Crveno-beli su poveli u 26. minutu kada je Đorđević dobio dubinski pas, bio priseban u završnici i savladao golmana Jovanovića.

Koban je bio finiš prvog poluvremena za crno-bele. Prvo je Vasilić duplirao prednost crveno-belih, da bi Vasilije Kostov reagovao na povratnu loptu za totalni delirijum navijača crveno-belih.

Već u 47. minutu je bilo 4:0 za Crvenu zvezdu. I opet je pogodio Vasilić. Izabranici trenera Slađana Nikolića su potom spustili gas i uglavnom se igralo između dva šesnaesterca.